Menu
Amongster

Amongster

Atmospheres

Atmospheres

Barefoot and the Shoes

Barefoot and the Shoes

Bear Run

Bear Run

Billie Leyers

Billie Leyers

Byron Bay

Byron Bay

Captain Oats

Captain Oats

Flightless Bird

Flightless Bird

Gilman

Gilman

Hert Herz

Hert Herz

Ides Moon

Ides Moon

Manhog

Manhog

Melting Time

Melting Time

Soldiers Heart

Soldiers Heart

Black Tolex

Black Tolex

Bogus

Bogus

Gentrifuge

Gentrifuge

Hear Hear (a cheer)

Hear Hear (a cheer)

Hypochristmutfreefuzz

Hypochristmutfreefuzz

Jim Cole

Jim Cole

Jukwaa

Jukwaa

Les Bandits de Belleville

Les Bandits de Belleville

LKTR

LKTR

LWNS

LWNS

Medes

Medes

Milo Meskens

Milo Meskens

Nordmann

Nordmann

Ostyn

Ostyn

Ruis

Ruis

Senza Rane

Senza Rane

Senza Rane

Senza Rane

Steiger

Steiger

Vermillion House

Vermillion House

Viktor

Viktor

Yamantau

Yamantau

Bands jazz, pop en muziekproductie

Info over de bands van studenten en oud-studenten: wendy.cocquyt@hogent.be

Publicatie Book A Band

Muziekproductie

Amongster — beta.vi.be/amongster
ATMOSPHERES — facebook.com/atmospheres.music
Barefoot and the Shoes — barefootandtheshoes.be
Bear Run — facebook.com/bearrunband
Billie Leyers — facebook.com/billieleyersmusic
Byron Bay — byronbayofficial.tumblr.com/
Captain Oats — facebook.com/cptn.oats
Flightless Bird — facebook.com/pages/Flightless-Bird/282211955193557
Gilman — http://beta.vi.be/gilman
Hert Herz — facebook.com/hertherzband
Ides Moon — idesmoon.com
Manhog — facebook.com/wearemanhog
Melting Time — meltingtime.be/
Soldier’s Heart — facebook.com/soldiersheartmusic/info

Jazz & Pop

Barefoot and the Shoes — barefootandtheshoes.be/www.barefootandtheshoes.be/home.html
Black Tolex — beta.vi.be/blacktolex
Bogus — http://vi.be/bogusmusic
Gentrifuge — https://www.facebook.com/Gentrifuge
Hear Hear (a cheer) — http://www.hearhear.be/
Hypochristmutfreefuzz — facebook.com/Hypochristmutreefuzz
Jim Cole — www.jimcole.be
Jukwaa — facebook.com/pages/Jukwaa/583361258412042
Les Bandits de Belleville — beta.vi.be/lesbanditsdebelleville
LKTR — facebook.com/LKTRband/timeline
LWNS — beta.vi.be/lwns
Medes — facebook.com/MEDESQuartet/timeline
Milo Meskens — beta.vi.be/milomeskens
Nordmann — nordmannmusic.com/
Ostyn — ostynmusic.com/
Ruis — facebook.com/ruisbelgium
Senza Rane — facebook.com/pages/Senza-Rane/591639034259112 / http://senzarane.bandcamp.com
Steiger — facebook.com/steigerjazz
Vermillion House — facebook.com/vermillionhouse/timeline
Viktor — facebook.com/Viktortheband
Yamantau — facebook.com/Yamantau.band