BACHELOR + MASTER
film
www.kaskfilms.be
Julie Daems, L'INDIGOTIER, ou la descente des jumelles (still)
Sofie Vandenabeele, Residentie De Panne (still)
Bas Verbruggen, Environs (still)
Ter voorbereiding op de toelatingsproef kan je de infovideo bekijken waarin Hilde D’haeyere antwoord geeft op de meest gestelde vragen.
Ellen De Vos, Dear people, we have feelings too, Drop 038
Chloé Girten
Documentaire 1, observatie, Gaia de Pater, ‘Everton vs. Tottenham’ . De studenten maken een documentaire film d.m.v. observatie van een evenement/gebeurtenis waarin ‘de mens’ centraal staat. De film is niet korter dan 3 minuten en niet langer dan 5 minuten. De film heeft een klankband die bestaat uit de directe klank, eventueel aangevuld door zelf opgenomen geluiden. Interviews, voice-overs, dialogen of muziek zijn niet toegestaan.
Documentaire 1, filmisch portret. De studenten maken een filmisch portret door Isa De Grood. De studenten maken een ‘filmisch portret’. Ze portretteren een persoon in relatie tot zijn of haar omgeving. De documentaire film heeft een sociale en/of humane invalshoek. Inhoudelijk en vormelijk kunnen we de stempel van de filmmaker duidelijk voelen en zien en de film onderscheidt zich door zijn creatieve en inhoudelijke relevantie. Het gebruik van bestaande muziek is niet toegestaan.
Fictie 1, Servaes Dewispelaere, Drieminutenshot, ‘Examen’ . ‘Drieminutenshot’ is een film die bestaat uit één shot. De focus ligt op tijdsbeleving en decoupage.
Fictie 1, Fernando Vandekeybus, Kus, ‘Houyet’ . ‘Kusfilm’ is een film waarin mensen uit de klas acteren. Het is een oefening op shot/tegenshot en montage.
Audiovisueel onderzoek 1, Blom Rodenburg, Dagboek
Audiovisueel onderzoek 1, Roxy Wachtmeester , Droomlogica, ‘Bloemen Dans Dromen Krans’
Fictie 2, Elena Leblon, ‘Crónica de una muerte anunciada’
Documentaire 2, Saco Dhondt, ‘Y’Aura-t-il des rencontres à Rastoul’
Audiovisueel onderzoek 2, Bas Schaevers, ‘Viewmaster’
Fictie 3, Pol De Plecker, X
Documentaire 3, Martijn Van De Wiele, ‘Onder Woorden’
Geluid in film, Jolke Van Aerde, opdracht Geluid in Film
Filmstudio
Student aan het woord, Mattias Bavré
Student aan het woord, Giacomo Speyart van Woerden
Student aan het woord, Frank Van den Boogaart & Nicole Tegelaar
Student aan het woord, Cato Catteuw
Student aan het woord, Femke De Beule
Student aan het woord, Alejandra Rogghé, Lore Loyens, Sélin Van Laethem