Menu

→ Vragen?

Heb je vragen over het administratieve verloop van de toelatings- en oriënteringsproeven?

Kandidaten voor de bachelorleidingen kunnen terecht bij Rob Meuleman, rob.meuleman@hogent.be.

Paul Lamont (paul.lamont@hogent.be) beantwoordt graag je vragen over de master en voortgezette opleidingen.

De trajectbegeleiders zijn er om je inhoudelijke vragen over de toelatings- en oriënteringsproeven te beantwoorden.

  • Femke Neels - femke.neels@hogent.be: audiovisuele kunsten, interieurvormgeving, European Postgraduate in Arts in Sound (EPAS)
  • Annelies Vlaeminck - annelies.vlaeminck@hogent.be: beeldende kunsten, landschaps-en tuinarchitectuur,landschapsontwikkeling, postgraduaat curatorial studies, postgraduaat digital storytelling
  • Pascal Desimpelaere - pascal.desimpelaere@hogent.be: drama
  • Karen Van Petegem - karen.vanpetegem@hogent.be: muziek, postgraduaat musical performance practice, postgraduaat soloist classical music, master na master hedendaagse muziek, specifieke lerarenopleiding: