Menu

→ Vragen?

Heb je vragen over het administratieve verloop van de toelatings- en oriënteringsproeven?

Kandidaten voor de bachelorleidingen kunnen terecht bij Rob Meuleman, rob.meuleman@hogent.be.

Paul Lamont (paul.lamont@hogent.be) beantwoordt graag je vragen over de master en voortgezette opleidingen.

De trajectbegeleiders zijn er om je inhoudelijke vragen over de toelatings- en oriënteringsproeven te beantwoorden.

  • Annelies Carbonelle - annelies.carbonelle@hogent.be: interieurvormgeving
  • Annelies Vlaeminck - annelies.vlaeminck@hogent.be: drama (bachelor, master, educatieve master), beeldende kunsten (bachelor, drama, educatieve master), postgraduaat curatorial studies, postgraduaat digital storytelling
  • Karen Van Petegem - karen.vanpetegem@hogent.be: muziek (bachelor, drama, educatieve master)
  • Eveline Steenhout - eveline.steenhout@hogent.be: audiovisuele kunsten (bachelor, drama, educatieve master) EPAS, landschaps- en tuinarchitectuur, landschapsontwikkeling