03.06.24 – 30.08.24,
Bert De Jonghe, Kunstenbibliotheek
tentoonstelling
Agenda
Artistieke werking
10.08.24, 19:00,
Slotconcert Kreutzer Music Competition, MIRY Concertzaal
concert
Agenda
Artistieke werking
15.08.24 – 01.09.24,
Charlotte Bracke
tentoonstelling
Agenda
Artistieke werking
15.08.24 – 16.08.24,
This is not a love song
dramavoorstelling
Agenda
Artistieke werking
15.08.24 – 01.09.24,
Seppe Claerbout
tentoonstelling
Agenda
Artistieke werking
17.08.24 – 18.08.24,
Michelle Van Neste & Mette Vermeire
Agenda
Artistieke werking
23.08.24 – 25.08.24,
Luke Horner, Enric Roda Beltran & Naomi James Schatteman
concert
Agenda
Artistieke werking
26.08.24 – 30.08.24,
toelatingsproeven academische bachelor, sessie augustus
toelatingsproef
Agenda
Studeren
31.08.24, 10:00,
Infodag devine
Agenda
Artistieke werking
31.08.24, 15:00,
Rhizome Ensemble
concert
Agenda
Artistieke werking
31.08.24, 17:00,
Alejandro Fenollosa Beltran & Helena Ruiz Sánchez
concert
Agenda
Artistieke werking
07.09.24, 10:00,
Infomoment
bezoekmoment
Agenda
Studeren
09.09.24, 19:00,
Infosessie interieurvormgeving in afstandsonderwijs
online
Agenda
Studeren
13.09.24, 17:00,
Infodag devine
Agenda
Artistieke werking
17.01.18, 20:30,
We are the flesh (Emiliano Rocha Minter, 2016, 86’), KASKcinema
film
Agenda
Artistieke werking
16.01.18, 20:30,
Il n’y a pas de rapport sexuel (Raphaël Siboni, 2011, 88’), KASKcinema
film
Agenda
Artistieke werking
15.01.18, 20:00,
Zuiderse dromen —Ann Cnop, Jeroen Billiet, Sergei Istomin & Luc Devos, MIRY Concertzaal
concert
Agenda
Artistieke werking
12.01.18, 17:30,
Boekpresentatie Bauke Lievens
onderzoekspresentatie
Agenda
Artistieke werking
12.01.18, 20:00,
Happy New Year I —International Opera Academy, MIRY Concertzaal
concert
Agenda
Artistieke werking
11.01.18, 20:30,
Kortfilmprogramma, KASKcinema
film
Agenda
Artistieke werking
11.01.18 – 14.01.18, 07:00,
International Platform for Performance Training, Zwarte Zaal
dramavoorstelling
Agenda
Artistieke werking
10.01.18, 19:00,
Body is a Garage - Carsten Saeger
tentoonstelling
Agenda
Artistieke werking
10.01.18, 22:30,
Gay Gaze II: Théo & Hugo dans le même bateau (Olivier Ducastel & Jacques Martineau, 2016, 97’), KASKcinema
film
Agenda
Artistieke werking
10.01.18, 20:30,
Gay Gaze I: Taekwondo (Marco Berger & Martín Farina, 2016, 112’), KASKcinema
film
Agenda
Artistieke werking
09.01.18, 20:30,
Shortbus (John Cameron Mitchell, 2006, 101’), KASKcinema
film
Agenda
Artistieke werking
22.12.17, 20:00,
Harpklas, MIRY Concertzaal
concert
Agenda
Artistieke werking
21.12.17, 19:00,
DIY.TWF: Who Am I - Hanne Louisia
event
Agenda
Artistieke werking
21.12.17, 19:00,
Night of the Palms, KASKcinema
film
Agenda
Artistieke werking
21.12.17, 20:00,
Les folies d’Espagne (Fluitklas), MIRY Concertzaal
concert
Agenda
Artistieke werking
20.12.17, 22:30,
KNT - Paprika (Satoshi Kon, 2006, 90’), KASKcinema
film
Agenda
Artistieke werking
20.12.17, 20:00,
¡Requiebros! (Celloklas), MIRY Concertzaal
concert
Agenda
Artistieke werking
20.12.17, 20:30,
Please Release Me: L’Attesa (Piero Messina, 2015, 110’), KASKcinema
film
Agenda
Artistieke werking
20.12.17, 18:00,
Op Hetzelfde Moment, dramaproject olv Marc Vanrunxt, KASK Drama
dramavoorstelling
Agenda
Artistieke werking
19.12.17, 20:30,
Play (Ruben Östlund, 2011, 118’), KASKcinema
film
Agenda
Artistieke werking